„Akmenta” savo veiklą ir darbą pradėjo 1983 m. Pagrindinės veiklos sritys – dekoratyvinio ir statybinio akmens pjaustymas ir apdailinimas.

Teikiamos paslaugos atliekamos itin kruopščiai ir kokybiškai, todėl mūsų darbas nesibaigia ties gaminio  pristatymu į gaminio vietą. visai produkcijai suteikiame garantiją. Be to, įmonė turi LR Aplinkos ministerijos Atestatą Nr. 1682, pagal kurį jai suteikta teisė atlikti būsto, viešosios paskirties statinių ir nekilnojamųjų kultūros vertybių restauravimo darbus iš naturalaus akmens, todėl „Akmenta” dalyvauja skelbiamuose konkursuose šiems darbams atlikti.

Akmuo – viena seniausių statybinių medžiagų, naudotų dar antikos laikais. Apie jo patvarumą byloja iki mūsų dienų išlikusios piramidės ir kiti galingi statiniai. Jei Jūsų norai sutampa su mūsų siūlymais, tada nedvejokite, nes ilgaamžiškumą garantuojame kiekvienam gaminiui. Jų įvairovė ir pasirinkimas taip pat didelis, nes pagal specialius užsakymus gaminame beveik viską: antkapinius paminklus, granitines laiptų pakopas, granitines palanges, stalviršius, atliekame fasadų apdailos darbus iš natūralaus granito.